Zadzwoń do nas Jak dojechać

Degustacja win austriackich

Internetowy sklep Awino oraz Krakowska Pijalnia Zdrojowa zapraszają na wieczorną degustację win prowadzoną przez wykwalifikowanego sommelier’a, która odbędzie się w otoczeniu zieleni Parku Zdrojowego Mateczny. W programie niesamowita opowieść łącząca aromaty austriackiego wina z bogactwem mineralnym lokalnej wody zdrojowej, dopełniona poczęstunkiem ze specjalnie selekcjonowanych produktów.

Zaprezentujemy wielokrotnie nagradzane wina pochodzące z najsłynniejszych regionów winiarskich Austrii. Towarzyszyć będzie im lokalna, krakowska woda mineralna klasy premium oraz specjalna selekcja przystawek dopasowana do charakteru win takich jak: Frizzante, Riesling, Grüner Vetliner i inne.
Wszystko to okraszone specjalistyczną wiedzą i opowieścią łączącą świat wina i wody w plenerowym anturażu Parku Zdrojowego Mateczny. Po degustacji zachęcamy do przyjemnego spędzenia wieczoru, delektując się aromatem austriackiego wina i bogactwem mineralnym krakowskiej wody zdrojowej.

 

Wydarzenie odbędzie się w piątek 29.09.2023 o godzinie 18:00

Bilety do nabycia na stronie:https://awino.com.pl/strona-glowna/53-degustacja-win-austriackich-bilet-wstepu.html  (ograniczona ilość miejsc).