Zadzwoń do nas Jak dojechać

Degustacja win węgierskich (14.06.2024)

Krakowska Pijalnia Zdrojowa oraz 2 Bratanki zapraszają na wieczorną degustację win prowadzoną przez wykwalifikowanego sommeliera Marcina Zatorskiego, która odbędzie się w otoczeniu zieleni Parku Zdrojowego Mateczny. W programie opowieść o aromatach i smakach słynnego na cały świat wina węgierskiego połączona z bogactwem mineralnym lokalnej wody zdrojowej oraz poczęstunkiem ze specjalnie selekcjonowanych produktów.

Zaprezentujemy wielokrotnie nagradzane wina pochodzące z najsłynniejszych regionów winiarskich Węgier. Towarzyszyć będzie im lokalna, krakowska woda mineralna klasy premium oraz specjalna selekcja przystawek dopasowana do charakteru podawanych win. W trakcie degustacji postaramy się pokazać różnorodność i przekrój nowoczesnego winiarstwa węgierskiego, opowiemy o najważniejszych regionach, nie zabraknie oczywiście typowych dla Węgier szczepów i win, takich jak: Olaszrizling, Egri Bikaver, Furmint, Kekfrankos, Cabernet Franc."
Wszystko to okraszone specjalistyczną wiedzą wykwalifikowanego sommeliera Marcina Zatorskiego stworzy opowieść łączącą świat wina i wody w plenerowym anturażu Parku Zdrojowego Mateczny. Po degustacji zachęcamy do przyjemnego spędzenia wieczoru, delektując się aromatem węgierskiego wina i bogactwem mineralnym krakowskiej wody zdrojowej.
Wydarzenie odbędzie się w piątek 14.06.2024 o godzinie 19:00

Bilety do nabycia na stronie: https://2bratanki.pl/.../degustacja-win-wegierskich-14.../
(ograniczona ilość miejsc).